62014Cze

Dom, mieszkanie czy ubezpieczyć ?

Dobrze przeprowadzona rozmowa z klientem pozwoli nam agentom ubezpieczeniowym wysondować co dla naszych klientów jest ważne .

Na co mamy szczególnie zwrócić uwagę wybierając odpowiednie ryzyka w polisie ubezpieczeniowej .Na dzień dzisiejszy towarzystwa ubezpieczeniowe oferują bardzo szeroki zakres polis majątkowych .dom insurance

Możemy zawrzeć polisę typową pod kredyt hipoteczny zaciągnięty w banku, gdzie wykupienie polisy jest obligatoryjne .

W przypadku wyboru polisy nie kierujmy się ceną .Taka polisa  powinna zabezpieczyć nas w razie wystąpienia jakiegokolwiek nieszczęścia tak ,aby wypłata odszkodowania pokryła straty. Występuje szeroka gama ryzyk od których możemy się ubezpieczyć .Czy to kradzież , włamanie , wandalizm ,pożar , zalanie , czy deszcz nawalny i  przepięcia . Przed podpisaniem umowy warto wczytać się w warunki ogólne ,które nie należą do przyjemnej lektury , ale naprawdę warto .

Na dzień dzisiejszy jak się okazuje w Polsce ze względu na możliwość wystąpienia lokalnych podtopień terenu , ubezpieczalnie nie chcą ubezpieczać takich nieruchomości lub w niejednym przypadku  składka jest znacznie wyższa aniżeli z terenów nie zagrożonych .Ochrona ubezpieczeniowa zwykle rozpoczyna się po 30 dniach od zawarcia ubezpieczenia .

Jeśli zdecydujesz się na wykupienie takiej polisy to każdy z nas powinien mieć tę świadomość , aby tak się ubezpieczyć ,żeby  ewentualne wypłacone odszkodowanie pokryło nam straty poniesione w skutek zdarzenia.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.